750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz
750 TL Üzeri Kargo Ücretsiz
  0252 606 01 61

İade Şartları


Tüketici sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir bir durumda olması şarttır. Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedelinin müşterinin kredi kartına iade edilmesi için fotoyol.com girişimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafından olacak aksaklıklardan fotoyol.com sorumlu değildir. Söz konusu iade işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesi için iade formunun doldurulması hususuna dikkat edilmesi önemlidir.

Drone, video kamera ve görüntüleme cihazlarında ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Bu tarz elektronik ürünlerde kurulum ve aktivasyon yapıldığı anda Garanti süreci başlar bu nedenle cayma hakkı nedeni ile iade kabul edilememektedir. 

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler; tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için iade hakkı kullanılamaz. Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b.) ve her türlü kozmetik ürünlerinde iade hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.